درباره موسسه و املاک صنعتی فتح

موسسه و املاک صنعتی فتح به عنوان اولین و مدرنترین مرکز خرید و فروش انواع کارخانجات، کارگاه ها، سوله، زمین صنعتی، املاک تجاری و… در سال 1372 و همزمان با روز آزاد سازی خرمشهر تاسیس و بنیان گذاری شد .

املاک صنعتی فتح با استخدام کارشناسان مجرب خود در زمینه املاک صنعتی آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه خرید و فروش و یا رهن و اجاره به مشتریان خود میباشد. همچنین این موسسه با دارا بودن تیم حقوقی حرفه ایی، تمامی قرارداد ها را از منظر قانونی بررسی میکند تا شما مشتریان گرامی با خیال آسوده اقدام به عقد قرارداد نمایید .

اهداف موسسه و املاک صنعتی فتح

راه اندازی کارخانجات غیر فعال و نیمه فعال

یکی از مهترین اهداف موسسه صنعتی فتح احیای واحدهای نیمه تعطیل، تعطیل و بازسازی تجهیزات این واحدهای صنعتی میباشد. موسسه فتح در طی نزدیک به سه دهه  فعالیت خود، در راه اندازی و فعالیت مجدد بسیاری از کارخانجات مشارک و همکاری داشته است .

مشاوره و کمک به صنعت و تولید کشور

موسسه فتح با مشاوره و کمک رسانی در زمینه تولید، صادرات و واردات به صاحبین صنایع، کسب و کارها، کارگاه های تولیدی باعث رونق کسب و کار این صنایع شده است .

اشتغال زایی

یکی دیگر از اهداف املاک صنعتی فتح ایجاد اشتغال برای جوانای کشور است. این موسسه با فعال کردن کارخانجات تعطیل و نیمه تعطیل و همچنین با دادن مشاوره و راهکارهای مناسب در صنعتگران باعث تولید و در نتیجه اشتغال زایی برای جوانان جویای کار شده است .

تسریع در فرآیند تولید

کارشناسان و متخصصان حوزه صنعت، کارآفرینی و تولید با ارائه راهکارهای مناسب و مشاوره فنی به تولیدکنندگان باعث تسریع و بهبود مراحل تولید و ارائه خدمات کارخانه جات و کارگاه های تولید شده اند.

کمک به صنعتگران برای حل مشکلات حقوقی از قبیل مالیات، بیمه، دارایی، ثبت و…

تیم حقوقی موسسه صنعتی فتح متشکل از وکلای مجرب و زبده در جهت حل مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان در زمینه خرید و فروش و یا رهن و اجاره ملک صنعتی از قبیل مشکلات مالیاتی، بیمه، ثبت، دارای و شهرداری میباشد. تا تمامی شما مشتریان گرامی با خیال آسوده معاملات خود را انجام دهید.